Ogłoszenia Duszpasterskie –  XV Niedziela Zwykła 2018 r.

1. Dzisiaj Dzień Skupienia dla Narzeczonych o godz.14.00
  2. Taca dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe Parafii.
  3. W najbliższą sobotę młodzież wraz z ks. Bronisławem i opiekunami wyjedzie na wakacje do Ustronia Morskiego. Autobus dla młodzieży zostanie podstawiony przy kościele o godz. 3.45. Planowany wyjazd o godz. 4.00.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych z racji przypadającego w dniu  25 lipca liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa. Zebrane podczas poświęcenia ofiary zostaną przeznaczone na zakup samochodów i motorów oraz łodzi dla misjonarzy w różnych częściach świata.
  5. W nowym tygodniu:
    • Poniedziałek, 16.07 –  wspomnienie  NMP z Góry Karmel. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30
    • Środa, 18.07 – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.  Nowenna do MB Odporyszowskiej, , o godz. 17.30  po niej msza św. w intencjach nowennowych.
    • Piątek, 20.07 – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30.
  6. Zapowiedzi przedślubne… (wywieszone w gablotkach).
  7. Chętnym do wyruszenia na pielgrzymi szlak z Pieszą Pielgrzymką Tarnowską, przypominamy o zapisach: w Dąbrowie Tarnowskiej do grupy IX dekanalnej, albo w Parafii św. Rodziny w Tarnowie do naszej misjonarskiej „czwórki”.
  8. Przed wyjściem z kościoła ministranci rozprowadzają  prasę katolicką – polecamy zachęcając do dobrej lektury.
  9. Modlitwa: intencji sprawowanej mszy św., w naszych intencjach oraz za wszystkich  zmarłych…