OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 03.09.2017 r.

1. Siostry i Bracia zakończył się Wielki Odpust ku czci Matki Boskiej Zwycięskiej. Dzisiaj, jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim parafianom z Odporyszowa, Morzychny, Fiuku, Sieradzy, Laskówki i Chorążca za pomoc w organizacji Odpustu. Dziękujemy za pracę, które zostały wykonane przed Odpustem i za waszą pomoc w godnym przyjęciu naszych gości. Dziękujemy firmie Art – Druk za wydrukowanie banerów odpustowych. Składamy serdeczne podziękowania  Sołtysom, którzy koordynowali prace przy Sanktuarium i organizowali zbiórkę darów natury . Dziękujemy Różom różańcowym za modlitwę w intencji dobrego przeżycia Odpustu. W tych dniach do Odporyszowa przybyło około 13 tyś. wiernych.
  2. Dzisiaj, w III Niedzielę miesiąca zapraszamy na dzień skupienia dla narzeczonych , który odbędzie się w naszym Sanktuarium o godz. 14.00
  3. Składka dzisiejszej niedzieli zostanie przeznaczona na potrzeby remontowe Parafii – w tym na dokończenie prac renowacyjnych przy schodach na placu odpustowym.
  4. W najbliższym tygodniu:
  • Poniedziałek 18.09 – święto św. Stanisława Kostki , zak. Patrona Polski. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30
  • Środa 20.09 – wspomnienie św. męczenników koreańskich, nowenna do Matki Bożej Odporyszowskiej o godz. 17.30, a po niej msza św. w intencjach nowennowych i odpustowych. W tym dniu Siostry Słóżebniczki zapraszają na spotkanie rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego po mszy św. wieczornej.
  • Czwartek 21.09 – święto św. Mateusza , Apostoła
  • Piątek 22.09 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30
  • Sobota 23.09 – wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezb.
  1. Przed kościołem ministranci rozprowadzają „ Gościa Niedzielnego”., zachęcamy do lektury.
  2. Modlitwa w intencjach zmarłych parafian i intencjach mszalnych.