OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.07.2017 r.

1. Dzisiaj Dzień Skupienia dla Narzeczonych o godz.14.00
  2. Taca dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe Parafii.
  3. Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako niedzielę Maryjną . Kazania w tym dniu wygłosi ks. Tadeusz Lubelski CM , Krajowy Dyrektor Apostolatu Maryjnego.
  4. Również w przyszłą niedzielę po każdej mszy św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych z racji przypadającego w dniu 25 lipca liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa.
  5. W nowym tygodniu:
    • Poniedziałek, 17.07 – Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30
    • Wtorek,18.07 – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy , prezbitera.
    • Środa, 19.07 – Nowenna do MB Odporyszowskiej, , o godz. 17.30, po niej msza św. w intencjach nowennowych.
    • Czwartek, 20.07 – wspomnienie św. Czesława, prezbitera
    • Piątek, 21.07 – Nabożeństwo do Bożego miłosierdzia o godz. 17.30.
    • Sobota, 22.07 – święto św. Marii Magdaleny. .
  6. Zapowiedzi przedślubne… (wywieszone w gablotkach).
  7. Chętnym do wyruszenia na pielgrzymi szlak z Pieszą Pielgrzymką Tarnowską, przypominamy o zapisach: w Dąbrowie Tarnowskiej do grupy IX dekanalnej, albo w Parafii św. Rodziny w Tarnowie do naszej misjonarskiej „czwórki”.
  8. Przed wyjściem z kościoła ministranci rozprowadzają „Gościa Niedzielnego” – polecamy zachęcając do dobrej lektury.
  9. Modlitwa: intencji sprawowanej Mszy Św., w naszych intencjach oraz za wszystkich naszych Drogich Zmarłych…