OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2017 r.

1. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy Wam Siostry i Bracia za liczny udział w Procesji Bożego Ciała. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy przyczynili się do tego aby ołtarze były tak piękne . Dziękujemy za to , że wśród waszych domów godnie przyjęliście przychodzącego Pana . Niech Chrystus za wasze zaangażowanie obdarzy Was swoim błogosławieństwem.
  2. W Oktawie Bożego Ciała, procesja Eucharystyczna w tygodniu, w dni powszednie, po Mszy Św. wieczornej, a w niedzielę, pół godziny przed mszą św. wieczorną, o godz. 16.30.
  3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy pół godziny przed mszą św. wieczorną: w dni powszednie o 17.30, w niedziele o 16.30.
  4. W czwartek 20.06 – zakończenie oktawy i poświęcenie ziół i wianków.
  5. Dzisiaj o godz. 14. 00 zapraszamy na  dzień skupienia dla narzeczonych.
  6. W nowym tygodniu:
    • Środa 21.06. – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak. Nowenna do Matki Bożej Odporyszowskiej w ramach nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30.
    • Piątek, 23.06. – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu można zyskać Odpust za publiczne odmówienie Aktu wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa .
    • Sobota, 24.06. – uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.
  1. Kończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny 2016/2017. Z tej okazji spowiedź św. dla uczniów w czwartek 22.06 br. od godz. 16.30 do 18.00. Uroczysta Msza św. na zakończenie roku w piątek 23.06 br. o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do modlitwy o błogosławieństwo na czas wakacji.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę . Zostaną one przeznaczone na remonty przy Sanktuarium.
  3. Zapowiedzi przedślubne… (w gablotkach).
  4. Prasa: Przy wyjściu z kościoła Ministranci rozprowadzają „Gościa Niedzielnego ” oraz „ Małego Gościa Niedzielnego” z najnowszą płytą Arki Noego zatytułowanej „ Wyjątkowy Osioł” –zachęcamy do lektury prasy religijnej.
  5. Modlitwa w intencjach mszalnych i za zmarłych parafian.