Grizly Kaszka Kukurydziana Bio 1kg

Grizly Kaszka Kukurydziana Bio 1kg

GRIZLY Kaszka kukurydziana BIO 1000 g Klasyfikacja administracyjna: produkt zbożowy – kaszka błyskawiczna Skład: ekstrudowana kukurydza * 100% * CZ-BIO-003 produkt rolnictwa ekologicznego Wyprodukowano w Czechach Przechowywanie: przechowywać w ciemnym, chłodnym i suchym miejscu. Opakowanie: Opakowanie PP do wielokrotnego zamykania lub próżniowe opakowanie PP (podczas transportu do opakowania może dostać się powietrze, co nie wpłynie na jakość) Cechy i zalety: Płatki owsiane to jedna z najzdrowszych słodkich opcji śniadaniowych. Kaszkę kukurydzianą wytwarza się w procesie ekstruzji, czyli obróbki technologicznej, w której zmielone zboża, nasiona roślin strączkowych lub motylkowych przepycha się przez cylinder ekstruzyjny w celu ich podgrzania, odparowania wody i rozprężenia produktu. Kasza jaglana jest naturalnie bezglutenowa, bardzo lekkostrawna, sycąca i bogata w węglowodany złożone. Żywność ekologiczna zawsze przechodzi system kontroli i certyfikacji, co zapewnia jej jakość i umożliwia noszenie tego znaku. Ich biologiczną jakość docenią zwłaszcza osoby zainteresowane rolnictwem ekologicznym i zrównoważonym systemem rolniczym. Zastosowanie: Kaszka kukurydziana, podobnie jak inne kaszki jednoziarniste Grizzly, charakteryzuje się szybkim, łatwym i urozmaiconym przygotowaniem. Można go przygotować zarówno na słodko, jak i na słono, jako zagęszczacz do zup, do przygotowania ciasta, a nawet jako okład na mięso. Najlepiej smakuje ugotowana w napoju roślinnym lub mleku, posypana orzechami, nasionami i suszonymi lub świeżymi owocami. Można też dodać łyżkę masła orzechowego, miodu, syropu lub innego aromatu. Sposób przygotowania: W ciepłym napoju ziołowym, mleku lub wodzie wymieszać owsiankę w proporcji około 3 łyżki owsianki na 100 ml płynu. Zamieszaj i krótko gotuj, aż osiągnie wymaganą gęstość lub odstaw. Kaszka kukurydziana to bezglutenowy wariant zdrowego śniadania w jakości ekologicznej. Dodaj orzechy, suszone owoce i nasiona, aby uzyskać wspaniały smak i uzupełnienie składników odżywczych. Ciesz się tym w jakości organicznej.

GRIZLY – Zdrowa żywność

do okularów, www twisto pl, przelewowy ekspres do kawy, spieniacz do mleka carrefour, oro lavazza, szczoteczki oralb, kafara, lidl krajalnica do warzyw, braun ipl opinie, herbata bezkofeinowa, profesjonalna maszynka do włosów, kawy w kapsułkach, philips golarka do ubrań

yyyyy