Grizly Płatki Pszenne Bio 1kg

Grizly Płatki Pszenne Bio 1kg

GRIZLY Płatki pszenne BIO 1000 g Klasyfikacja administracyjna: Młyńskie produkty zbożowe – płatki Składniki: płatki pszenne * 100% * CZ-BIO-003 produkt rolnictwa ekologicznego Kraj pochodzenia : produkcja rolna UE Przechowywanie: przechowywać w ciemnym, chłodnym i suchym miejscu. Opakowanie : Opakowanie PP do wielokrotnego zamykania lub próżniowe opakowanie PP Cechy i zalety: Płatki pszenne powstają w wyniku sprasowania ziarna pszenicy. Są one bogatym źródłem węglowodanów złożonych, ale także błonnika, który przyczynia się do prawidłowego trawienia i pomaga regulować poziom cukru we krwi. Zawierają również cenne witaminy, zwłaszcza z grupy B i E, oraz minerały, takie jak magnez, potas, żelazo i fosfor. Spożywanie płatków pszennych ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, układu krwionośnego, a także wpływa na zdrowie kości i zębów. Bardzo niska zawartość tłuszczu sprawia, że ta kombinacja jest świetną podstawą zdrowej diety. Zastosowanie: Płatki są idealną podstawą zdrowego i zbilansowanego śniadania, sprawdzają się również jako dodatek do dań, składnik zup, a nawet dań głównych. Wyróżniają się szybkością i łatwością przygotowania. Można je dodać do jogurtu, zrobić z nich domową owsiankę, musli lub granolę. Świetnie sprawdzają się również w deserach i ciastach owocowych z płatków. Ale można je również przyprawić ziołami, oliwą z oliwek lub serem, dodać do klopsa lub pulpetów. Krótko mówiąc, można z nich wyczarować wiele zdrowych i smacznych potraw. Płatki pszenne mają jasnobrązową barwę i silny orzechowy aromat i smak. Są jakościowym źródłem węglowodanów, których zadaniem jest dostarczenie energii do aktywności fizycznej i prawidłowego funkcjonowania narządów. Ciesz się nimi w jakości organicznej.

GRIZLY – Zdrowa żywność

kawa gorilla, babyliss elegance 2100, jaka woda do ekspresu, lidl 24h szczecin, jak zrobic bezy krok po kroku, gerlach komplet garnków, stojak na noże gerlach, szklanki do kawy mrożonej, brew po angielsku, delonghi dl dedica ec685m, podtlenek azotu nitro, filtr do nawilżacza philips hu4801/01, wentylator podlogowy, aplikacja waga na telefon dotykowy, strzyżarka braun hc5030, gotowanie kawy, philips maszynki, tablet led, kapsułki tchibo gdzie kupić

yyyyy