Grizly Krem Pistacjowy Z Białą Czekoladą, Migdałami I Kokosem 300G

Grizly Krem Pistacjowy Z Białą Czekoladą, Migdałami I Kokosem 300G

GRIZLY Krem pistacjowy z białą czekoladą, migdałami i kokosem 300 g Klasyfikacja administracyjna: Orzechy suszone Składniki: prażone pestki pistacji 41%, prażone pestki migdałów 41%, biała belgijska czekolada 12% (cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku , lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy), kokos 5%. Zawartość masy kakaowej w białej czekoladzie co najmniej 33,1%. Produkt może zawierać śladowe ilości innych orzechów. Kraj producenta: Republika Czeska Przechowywanie: Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Opakowanie: Zakręcany szklany słoik. Zalecamy wymieszanie przed spożyciem, olej na powierzchni jest zjawiskiem naturalnym. Cechy i korzyści: Produkujemy własną pastę pistacjowo-migdałową z wysokiej jakości białej czekolady i kokosa w małych partiach, dzięki czemu możemy zagwarantować świeżość i jakość wszystkich składników produktu. W przepisie pomogła renomowana cukierniczka Darina de Oliveira Costa z Sweet Moment , dzięki czemu smak masła, konsystencja i kompozycja są szczegółowo rozpieszczane. Masło zachwyca wyśmienitym smakiem przypominającym nadzienie z kulek Raffaello. Puszysta delikatna konsystencja rozpłynie się tylko na języku, a kompozycja niesie ze sobą obietnicę zdrowej i odżywczej delikatności. Głównym składnikiem masła jest wiele zdrowych i pożywnych orzechów – pistacje i migdały . Oba rodzaje orzechów są bogate w zdrowe tłuszcze, białka, błonnik, minerały i witaminy. Oprócz wysokiej zawartości składników odżywczych orzechy te również dobrze się sycą. Odrobina wysokiej jakości belgijskiej białej czekolady i kokosa oczarowuje pracę luksusową i lekko egzotyczną kropką. Zalety: Zabawny, pyszny smak Przekąska bogata w składniki odżywcze Zbilansowana kombinacja składników odżywczych: 100 g zawiera: 18 g białka / 21 g węglowodanów / 49 g tłuszczu / 10 g błonnika Bez glutenu / bez emulgatorów / bez oleju palmowego / bez dodatku cukrów / bez soli Świeżo wyprodukowane w Czechach Drobna tekstura Zastosowanie: Zastosowanie masła pistacjowo-migdałowego z białą czekoladą i wiórkami kokosowymi jest bardzo szerokie. Możemy posmarować nim naleśniki, owoce, posłodzić smoothie lub posmakować porannej owsianki. Oczywiście jest doskonały do smaku tylko na łyżeczce. Śmietankę możemy wykorzystać również do wypieków, a wyobraźnia nie ma granic. Krem pistacjowo-migdałowy to zdrowa i pożywna przekąska dla każdego. Pyszne masło pistacjowo-migdałowe wzbogacone belgijską białą czekoladą i wiórkami kokosowymi ma wspaniały pomysłowy smak, delikatną konsystencję i odżywczy skład. Świetnie nadaje się tylko na łyżeczkę lub do przyprawienia porannej owsianki.

GRIZLY – Zdrowa żywność

marka kawy naturalnej krzyżówka, tefal anti calc, ekspresy nivona opinie, gdzie jest promocja kawy jacobs kronung, ranking filtrów do wody, odkurzacz do domu z psem, genius x, oral b dual clean, ranking żelazek parowych 2021, czajnik na herbatę, lusterko małe, remington keratin therapy s8590 opinie, delikatne fale prostownicą, philips lumea prestige ceneo, twisto blik

yyyyy