Lavazza Ese Gran Espresso Karton 150 Szt.

Lavazza Ese Gran Espresso Karton 150 Szt.

Kompozycja Gran Espresso, przygotowana przez jedną z najsłynniejszych włoskich palarni – markę Lavazza, to doskonałe połączenie ziaren najlepszych kaw, uprawianych na terenach Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Palone w stopniu średnim gwarantują espresso o łagodnym smaku z wyczuwalnymi nutami szlachetnego drewna, a także niezwykle przyjemnym, intensywnym aromacie oraz wyjątkowo gęstej piance. Precyzyjnie odmierzona dawka zmielonych ziaren to wspaniały sposób na szybkie i proste przygotowanie wyśmienitego espresso przy każdym parzeniu.

Kawa Lavazza Gran Espresso nadaje się doskonale do przygotowania we wszystkich urządzeniach kompatybilnych z padami typu ESE oraz ekspresach kolbowych z kolbą wyposażoną w dedykowany uchwyt do padów.

Ponad 120 lat włoskiej tradycjiOd 1895 roku Lavazza tworzy jedne z najbardziej pożądanych kaw na świecie, a wszystko rozpoczął założyciel marki Luigi Lavazza. To on zapoczątkował ideę mieszanek, czyli sztukę łączenia ziaren z różnych regionów świata. Od tego czasu cztery pokolenia rodziny Lavazza kontynuują przywiązanie założyciela do jakości i poświęcają swoje życie w podążaniu do kawowej perfekcji. Spróbuj wyróżniających się kaw marki Lavazza, a przekonasz się dlaczego Lavazza jest ulubioną kawą Włochów.

Przywiązanie do jakościDla Lavazza jakość nie jest „kontrolą” ale „tworzeniem”. Jest to codzienny proces, który angażuje wszystkich i jest niezbędną częścią każdej fazy produkcji. Mówiąc prościej, jest to jedyny sposób pracy, który znamy.

Lavazza – Kapsułki do ekspresów

robot planetarny mum, xiaomi mi robot 3, wiatrak stojacy domowy, gc5039/30, blog przykład, ból brzucha po kawie z mlekiem, origin zmiana maila, parzenie czarnej herbaty, podwojne espresso, kubki poznań, yerba co daje, odkurzacz zanussi 1800w, jaka stacja pogodowa, mocna kawa rozpuszczalna, ekspres z pojemnikiem na mleko, stacja pogodowa opinie, herbaty bydgoszcz, jaki klimatyzator przenośny do mieszkania, yerba mate zestaw dla dwojga

yyyyy