Lavazza Bio Organic Tierra for Planet mielona 180g

Lavazza Bio Organic Tierra for Planet mielona 180g

Kawa mielona Lavazza Tierra for Planet 180g Dla czystej planetyLavazza Tierra for Planet to kawa składająca się z 100% ręcznie zbieranej organicznej arabiki. Idealna dla prawdziwych koneserów prawdziwego smaku kawy. Ziarna pozyskiwane z najczystszych rejonów Ameryki Środkowej i Południowej oraz Afryki.

Subtelny smakKawa mielona Lavazza Tierra for Planet charakteryzuję się łagodnym smakiem i aromatem.  Jest to kawa, którą z łatwością możemy przygotować w kawiarce lub zaparzaczu French Press. Uniwersalne zmielenie sprawia, że zaparzymy ją również w ekspresach ciśnieniowych.Skład:  100% ArabicaStopień palenia: JasnyZawartość kofeiny: NiskaOpakowanie: 180gTyp: Kawa mielona

Mała czarnaLavazza Tierra to wysoce stuprocentowa Arabika, która posiada niski poziom kofeiny. Dzięki temu bez obaw jej niepowtarzalnym smakiem możemy się cieszyć nawet późnym popołudnie. Lavazza Tierra for Planet doskonale sprawdzi się jako duża kawa czarna lub intensywne espresso. W kompozycji ze spienionym mlekiem spełni również oczekiwania miłośników cappuccino.

Rainforest alliancePlantacje, które otrzymały certyfikat RFA zobowiązane są do przestrzegania norm zrównoważonego rolnictwa promującego odpowiedzialność za środowisko, równość społeczną  i zrównoważony rozwój ekonomiczny.

Certyfikat organicznościCertyfikat ekologiczny gwarantuje, że kawa została zebrana zgodnie z procesami produkcji wynikającymi ze standardów europejskich

Ręcznie zebranaKawa wysokiej jakości: ręczne zbieranie pozwala na wyselekcjonowanie najbardziej dojrzałych owoców, które w pełni poprawiają właściwości organoleptyczne mieszanki

Ponad 120 lat włoskiej tradycjiOd 1895 roku Lavazza tworzy jedne z najbardziej pożądanych kaw na świecie, a wszystko rozpoczął założyciel marki Luigi Lavazza. To on zapoczątkował ideę mieszanek, czyli sztukę łączenia ziaren z różnych regionów świata. Od tego czasu cztery pokolenia rodziny Lavazza kontynuują przywiązanie założyciela do jakości i poświęcają swoje życie w podążaniu do kawowej perfekcji. Spróbuj wyróżniających się kaw marki Lavazza, a przekonasz się dlaczego Lavazza jest ulubioną kawą Włochów.

Przywiązanie do jakościDla Lavazza jakość nie jest „kontrolą” ale „tworzeniem”. Jest to codzienny proces, który angażuje wszystkich i jest niezbędną częścią każdej fazy produkcji. Mówiąc prościej, jest to jedyny sposób pracy, który znamy.

Lavazza – Kawa

s8500 remington, dobry i tani ekspres do kawy, patelnia pancakes indukcja, 3 cale, remington silk, szczoteczka do zębów oral b, frytownice niskotłuszczowe, castorama wentylator kolumnowy, durgol odkamieniacz, jura e8 eb piano white, kbj sa, expres ciśnieniowy delonghi, odkurzacz nowoczesny, garnek elektryczny do gotowania, espresso, mały ekspres do kawy ziarnistej

yyyyy