Finlux FG64NCMIX

Finlux FG64NCMIX

Płyta gazowa do zabudowy FG64NCMIX o szerokości 58 cm i głębokości 51 cm. Wyposażona we wszystkie funkcje niezbędne do prostego i intuicyjnego użytkowania. Urządzenie sterowane mechanicznie za pomocą pokręteł. Płytę charakteryzuje doskonała funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w nowoczesnej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Łatwa w obsłudze a przede wszystkim bardzo bezpieczna w użytkowaniu płyta FINLUX FG64NCMIX to styl i elegancja w Twojej kuchni, dzięki której łatwo szybko przygotujesz pyszny posiłek dla całej rodziny.

Finlux – Płyty elektryczne do zabudowy

poduszka do masażu karku, clening, urządzenie do inhalacji parowej, maszynka do mielenia lidl, tacka, grinder młynek, tefal expertise opinie, sokowirowka bosch, akcesoria do parownicy karcher, konesso rabat

yyyyy